444 66 77
0 850 723 66 77

ÇEVRE ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sueno Hotels olarak hizmet vermeye başladığımız ilk gününden itibaren devam eden çevre dostu yaklaşımımıza her geçen gün yenisini eklemeyi hedeflemekteyiz. Bu süreçte gerek personellerimiz gerekse misafirlerimiz ile iş birliği içerisinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Tüm çalışma ve faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz hassas yaklaşımımızın yanı sıra çevrenin korunması ve sürdürülebilir turizm konularında gerçekleştirdiğimiz özenli çalışmaların doğal bir yansıması olarak; Sueno Hotels Beach Side otelimiz 2006 yılı ve Sueno Hotels Golf/Deluxe Belek otelimiz 2008 yılından itibaren "ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi'ni" almaya hak kazanmış bulunmaktadır.

Deniz suyunun temizliği ve çevre yönetimi ve eğitimi konularında göstermiş olduğumuz hassasiyet sayesinde; 2007 yılından itibaren Sueno Hotels Beach Side plajımız, 2009 yılından bu yana da Sueno Hotels Golf/Deluxe Belek plajımız aralıksız olarak "Mavi Bayrak Ödülü" almaya hak kazanmıştır.

Ayrıca gösterdiğimiz üstün gayret ve özenli çalışmalarımızdan ötürü; çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerek destekleyen, iklim değişikliğinin önlenmesi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlayan, uluslararası eko etiket olan "Yeşil Anahtar Ödülü'ne" 2013 yılından bu yana sahibiz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik bakış açısını tüm paydaşlarımız ile birlikte geliştirmek ve bir yönetim biçimi olarak benimsemek adına attığımız adımlar her geçen gün yeni fırsatlar oluşturmaktadır.

Sueno Hotels olarak yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızda önceliğimiz olan;

  • Misafir odaklı düşünme,
  • Çalışanlarımıza değerli hissettirme,
  • Yenilikçi ve yaratıcı fikir odaklı olma,
  • Tüm alanlarda fark yaratma ve kaliteli hizmet verme anlayışımız ile yol haritamızı oluşturmaya devam etmekteyiz.Sürdürülebilirlik Politikası